Mesleki Yeterlilik
Mesleki Yeterlilik Belgesi Nedir Nasıl Alınır?

Biliyoruz ki bu soru sık sık aklınıza takılmakta! Fakat artık bunu kafanızda büyütmeden, siz de kendi mesleğinizin öngörmüş olduğu belgelere ulaşabileceksiniz.

Certurk.com sitesi olarak her daim sizleri ön planda tutan ve konuya ilişkin hizmetler tanıyan web sitemiz, bu belgelere de kısa vadede ulaşmanızı ve hizmet almanızı sağlamaktadır.

Profesyonel destekleri ile beraber artık Mesleki yeterlilik belgesi almak hayal olarak kalmayacaktır! Siz de bu belgelere ışık hızında ulaşmak ve kendi atılımlarınızı var olan mesleğiniz üzerinden sürdürmek istiyorsanız hemen Mesleki yeterlilik belgesi veren kurumlar alanında bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Bugüne kadar binlerce farklı kişiye bu hizmeti sunan web sitemiz, sizlere bir tık kadar uzaklıkta!

MYK onaylı Mesleki Yeterlilik Belgesini alabilmek için MYK tarafından yetkilendirilmiş belgelendirme kuruluşlarında sınava girip, sınavların tüm oturumlarında başarılı olmak gerekmektedir. Belge almaya yönelik diğer şartlar Ulusal Yeterliliklerde belirtilmekte ve Certurk web sayfasından duyurulmaktadır.

Mesleki Yeterlilik Belgesi Nedir Nasıl Alınır

Mesleki Yeterlilik Belgesi Nereden Alınır?

Mesleki Yeterlilik Belgesi veren kurumlar arasında yer alan firmamızdan belge almak için Türkak  tarafından akredite edilmiş ve MYK tarafından ulusal yeterlilikte yetkilendirilmiş bir personel belgelendirme kuruluşu olan CERTURK ile hemen iletişime geçerek Mesleki Yeterlilik Belgesi hakkında detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken  0216 494 16 98 nolu telefonu aramak olacaktır.