30 Ağustos Zafer Bayramımız Kutlu Olsun

30-agustos-zafer-bayrami-certurk

30 Ağustos Zafer Bayramımız Kutlu Olsun

Büyük Taarruz ve Başkomutanlık Meydan Muharebesi’nin 96’ncı yıl dönümünü bir kez daha kutlamanın gururu ve heyecanı içindeyiz.

30 Ağustos Zaferi, Başkomutanı Mustafa Kemal’in yoluna baş koyarak , “Vatan,Millet,Bayrak” için cepheden cepheye koşan kahraman Mehmetçiğin ölçüsüz fedakarlık,azim ve kararlılık göstererek asla umutsuzluğa düşmeden, zulme teslim olmadan özünde vatan aşkıyla tarihe yazdığı destanların en büyüğüdür .

Başkomutanının “Ordular!İlk hedefiniz Akdeniz’dir.İleri! ”  tarihi emri ile şanlı bayrağını onur ve şerefle dalgalandırarak yürüyen Mehmetçik, onur ve gurur kaynağımız olmuş, 9 Eylül’de İzmir’e girerek kurtuluşu da müjdelemiştir.

Kahraman ulusumuz birlik ve beraberlik içerisinde kendisini tarih sahnesinden silmek isteyen düşmana karşı bölünmez bütünlük içerisinde vatanın sahipsiz olmadığını göstererek gereken dersi vermiş, 30 Ağustos Zaferi’yle tüm mazlum uluslara da örnek olmuştur.

Ulusumuza bağımsızlık ve özgürlük getiren Büyük Taarruz ve Başkomutanlık Meydan Muharebesi’nin 96’ncı yıl dönümünde, şanlı milletimizin 30 Ağustos Zafer Bayramı’nı en içten dileklerimizle kutluyor; başta Ebedi Başkomutan Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere ulusumuzun bağımsız , özgür ve onurlu yaşaması için canlarıyla bu toprakları vatan yapan kahraman vatan evlatları aziz şehitlerimizi ve gazilerimizi bir kez daha sonsuz şükran ,saygı ve minnetle anıyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.